To już 14 maja w Świdnicy, w ramach XII Dni św. Jana Pawła II odbędzie się 6. Marsz dla Życia połączony z festynem Święto Rodziny. W tym roku poszerzamy naszą ofertę o największy w naszej historii festyn rodzinny. Nowa radosna, inicjatywa ma na celu pokazanie piękna rodziny i jej wielką wartość społeczną i wychowawczą. Święto składa się z dwóch części. Pierwszą jest Marsz dla Życia i Rodziny. Wyruszymy z placu świętego Jana Pawła II w niedzielę 14 maja o godz 15 i przejdziemy ulicami miasta na Rynek . Hasło tegorocznej akcji brzmi: “Czas na rodzinę”. Po raz pierwszy Marsz zostanie poprowadzony przez 25 osobową Orkiestrę Dętą z Dzierżoniowa.

Drugą część organizujemy Rynku, rozpoczniemy o 15:30 i będzie  podzielona będzie na 3 atrakcyjne strefy tematyczne.

-Zależy nam, w tym dniu, na zachęceniu każdej rodziny do wspólnego wyjścia z domu i spędzenia czasu razem. Wspólna zabawa pozwala na pogłębianie relacji i budowanie silnych więzi. Święto Rodziny ma stwarzać do tego dogodne warunki, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie i swoich bliskich”- mówi Paweł Dochniak, pomysłodawca Święta Rodziny.

W strefie rekreacji i zabawy dzieci będą mogły za darmo(!) skorzystać z wielkich dmuchanych zjeżdżalni, uczestniczyć w konkursach z nagrodami, bawić się w tworzenie wielkich baniek mydlanych. W strefie ochrony rodziny swoje stanowiska będą miały zaproszone instytucje i organizacje działające na rzecz rodziny i dbające o jej bezpieczeństwo. A w strefie odpoczynku będzie można usiąść, dobrze zjeść (grochówa za free) i posłuchać koncertu Miejskiej Orkiestry Dętej działającej przy Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury. Ponadto organizatorzy zapewniają szereg innych atrakcji np. loterię z ciekawymi nagrodami za samo uczestnictwo w święcie czy I Turniej Rodzinny w Mega Piłkarzyki. Zakończenie o godz 18.

Wszystkich zainteresowanych współpracą i pomocą zapraszamy do kontaktu z Fundacją Małżeństwo Rodzina lub przez stronę Facebook Święto Rodziny w Świdnicy

6. Marsz dla Życia i Rodziny z festynem Święto Rodziny w Świdnicy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *