Po raz siódmy Świdnica zaprasza na Ogólnopolski Kongres Małżeństw.

Kolejna, największa randka małżeńska w Polsce spotka się z tematem „Wolność i Przebaczenie”. Po ostatnim delikatnym temacie „Liturgia i czułość” przyszedł czas na konkret. Czy wolność przebacza? Czy przebaczenie daje wolność? Co inspiruje, a co ogranicza?

W pierwszy weekend października 6-7-8.10  ponad 150 małżeństw będzie miało możliwość wysłuchania najlepszych specjalistów z zakresu relacji małżeńskich w bezpośrednim odniesieniu do wiary chrześcijańskiej. „Bóg powołał ich do wspólnoty i wzajemnego uzupełniania się”.

Ponieważ małżonkowie są zaczątkiem rodziny – skupiamy się na podnoszeniu jakości małżeństwa. A jak wiemy, każde małżeństwo zaczyna się od randki. Dzisiaj mamy już wspólnie przeżyte doświadczenia. Proponujemy więc wrócić do klimatu cudownego narzeczeństwa i dokładniej przyjrzeć się naszemu dzisiejszemu małżeństwu.

Ksiądz Krzysztof Ora –nasz duszpasterz diecezjalny- z ogromnym zaangażowaniem i fachowością przejął kontynuację inicjatywy rozpoczętej przez księdza Romana Tomaszczuka (dzisiaj już brata Cypriana). Tym bardziej z ogromną radością przedstawiamy pierwsze informacje o Kongresie.

Przez temat Wolności i Przebaczenia poprowadzą nas:

Marcin i Monika Gajdowie

Ks. Mariusz Rosik

o. Maciej Zięba

Jakub i Agnieszka Kołodziejowie

Ks. Mirosław Maliński

Gianna Molla (Włochy)

Ks. Rafał Masztalerz

o. Stanisław Jarosz OSPPE

Ks. Krzysztof  Kralka

Wiesława Stefan

Ponieważ temat jest bardzo wymagający od uczestników, dla wypełnienia zobowiązania randki małżeńskiej mamy dla uczestników chwilę duchowo –artystycznego relaksu. Podczas Kongresu wystąpią dwa zespoły: Mate.O i New life’m.

Liczymy na Wasze zainteresowanie i pomoc w promowaniu kolejnego 7. Ogólnopolskiego Kongresu Małżeństw.

Relacja video, z poprzednich Kongresów, znajduje się na naszym kanale Fundacji Małżeństwo Rodzina

Link do rejestracji na 7 Ogólnopolski Kongres Małżeństw.

Po raz siódmy Świdnica zaprasza na Ogólnopolski Kongres Małżeństw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *